Zdravím,

Vítejte na stránkách již devátého pokračování LARPu Trollsburg, který se uskuteční na zřícenině hradu Vikštejn (mapa zde). Úvodem chci upozornit, že stránky se průběžně aktualizují a spousta věcí zde bude přibývat postupem času, ať už útržky z knihovny, výběr postav, které si můžete zahrát, atd. O aktualitách budeme informovat na facebookových stránkách.
A teď již k události samotné.
Čeká vás zajímavý a propracovaný příběh s velikým prostorem pro jeho manipulaci. Děj volně navazuje na události, které se ve městě Trollsburg již staly v minulých ročnících. Celý larp, letos nesoucí podnázev „Slzy bohů", se odehrává ve světě Aniriel a městě Trollsburg, domácím městě rodu Nordssonů. Tento fantasy svět je posazen do dob elfů, trpaslíků, goblinů, ghartů a další havěti, kterou si jen dokážete představit. Příběh akce je postaven tak, že se zde mohou realizovat milovníci klasiky, ale zároveň i hráči hledající něco speciálního. Fantazii se meze nekladou.

Co již teď mohu říci, je to, že na místě na Vás čeká hospůdka, nesoucí vlídný název
„U Šňupala“, a její neméně vlídná obsluha, jež Vám bude po celou dobu akce poskytovat možnost občerstvení. Opět bude možnost si přiobjednat jídlo, viz info. Objednání jídla je možné při registraci samotné.

Na místě jsou dva moderně vybavené záchody se skvěle měkkým toaletním papírem.

Přeneseme se nyní k ubytování. Na základě náročnosti hráčů a vize LARP jako takový zlepšovat letos nebude možnost spát jinde než v dobových stanech, klasická iglučka už letos nebudou možná.

Kostýmy jsou ve vaší režii stejně tak jako tvorba vaší postavy (viz pravidla a rady k tvorbě postavy).S pozdravem Druid Nordsson a orgo tým